Ring Björn Weckström

395761

BJÖRN WECKSTRÖM, "Ara", ring, sterlingsilver och acrylplast, Lapponia, Finland 1978, ursprungligen formgiven 1974 ,ringstorlek ca 17 mm, vikt ca 14,9 g

Bruksslitage och repor, ringskena med hack

Guld/Smycken

Ring Björn Weckström

Budhistorik (13 bud)
2656617
2 400
2656402
2656616
2656402
2656615
1 900

Slutpris SEK:
2 400
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 130 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer