Skrivbord vitmålat

395751

SKRIVBORD, 1900-talets första hälft, låda i sargen, vitmålad, draghandtag i mässing, höjd 77, 90x60 cm

Bruksslitage

Rum 11

Skrivbord vitmålat

Budhistorik (16 bud)
2651564
1 400
2651288
1 300
2651266
2651171
2649698

Slutpris SEK:
1 400
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer