Skrivbord vitmålat

395751

SKRIVBORD, 1900-talets första hälft, låda i sargen, vitmålad, draghandtag i mässing, höjd 77, 90x60 cm

Bruksslitage

Rum 11

Skrivbord vitmålat

Budhistorik (16 bud)
2651564
1 400
2651288
1 300
2651266
2651171
2649698

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 150 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.