Angelica Wiik litografi

395734

ANGELICA WIIK (född 1960): "Nalen", signerad Angelica Wiik, 33/290, färglitografi, bladmått ca 85,5x58 cm, oramad

Rum 9

Angelica Wiik litografi
Budhistorik (16 bud)
2660104
1 800
2659579
1 700
2653128
1 600
2653025
2653127

Slutpris SEK:
1 800
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer