Angelica Wiik litografi

395734

ANGELICA WIIK (född 1960): "Nalen", signerad Angelica Wiik, 33/290, färglitografi, bladmått ca 85,5x58 cm, oramad

Rum 9

Angelica Wiik litografi
Budhistorik (16 bud)
2660104
1 800
2659579
1 700
2653128
1 600
2653025
2653127

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.