Angelica Wiik färglitografi

395732

ANGELICA WIIK (född 1960): "Sju hjärtan", signerad Angelica Wiik, EA, färglitografi, bladmått ca 56,5x35 cm, oramad

Rum 9

Angelica Wiik färglitografi
Budhistorik (33 bud)
2659838
3 400
2659837
3 200
2659824
2659836
2659824
2 800

Slutpris SEK:
3 400
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer