Angelica Wiik färglitografi

395732

ANGELICA WIIK (född 1960): "Sju hjärtan", signerad Angelica Wiik, EA, färglitografi, bladmått ca 56,5x35 cm, oramad

Rum 9

Angelica Wiik färglitografi
Budhistorik (33 bud)
2659838
3 400
2659837
3 200
2659824
2659836
2659824
2 800

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.