Angelica Wiik färglitografi

395731

ANGELICA WIIK (född 1960): "Måltid", signerad Angelica Wiik, 260/290, färglitografi, bladmått ca 60x39 cm, oramad

Rum 9

Angelica Wiik färglitografi
Budhistorik (27 bud)
2659889
2 800
2659887
2 600
2659861
2 400
2659886
2659861

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.