Angelica Wiik färglitografi

395729

ANGELICA WIIK (född 1960): "Kristallbad", signerad Angelica Wiik, EA, färglitografi, bladmått ca 61x42 cm, oramad

Rum 9

Angelica Wiik färglitografi
Budhistorik (27 bud)
2659422
2 800
2659866
2 600
2659422
2 400
2656562
2652941

Slutpris SEK:
2 800
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer