Angelica Wiik färglitografi

395729

ANGELICA WIIK (född 1960): "Kristallbad", signerad Angelica Wiik, EA, färglitografi, bladmått ca 61x42 cm, oramad

Rum 9

Angelica Wiik färglitografi
Budhistorik (27 bud)
2659422
2 800
2659866
2 600
2659422
2 400
2656562
2652941

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.