Angelica Wiik litografi

395727

ANGELICA WIIK (född 1960): "Tusen och en natt", signerad Angelica Wiik, EA, färglitografi, bladmått ca 87x29, oramad

Rum 9

Angelica Wiik litografi

Budhistorik (18 bud)
2660124
2660123
2652660
1 900
2659899
1 900
2652660
1 600

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.