Wassily Kandinsky FÄRGLITOGRAFI

395720

WASSILY KANDINSKY (1866-1944): "Bauhaus", färglitografi efter komposition från 1927, signerad i trycket, ca 49x37 cm

Tavelvagn 32

Budhistorik (27 bud)
2651980
2651744
2651978
2651744
1 800
2651598
1 700

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.