Fernand Leger färglitografi

395719

FERNAND LEGER (1881-1955), efter: Byggarbetare, monogramsignerad i trycket FL färglitografi, ca 28,5x40 cm

Fack 31

Fernand Leger färglitografi

Budhistorik (17 bud)
2652210
1 900
2652204
1 800
2652208
1 700
2652204
1 600
2652191

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.