Fernand Leger färglitografi

395718

FERNAND LEGER (1881-1955), efter: Figurkomposition, monosignerad och daterad i trycket FL -53, färglitografi, ca 34,5x44,5 cm

Fack 37

Fernand Leger färglitografi

Budhistorik (16 bud)
2652455
2652463
2652455
950
2652460
900
2652455
850

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer