Gefle kryddburkar

395717

KRYDDBURKAR, Gefle, 11 delar, modell "Elsa", 1920/30-tal, blå dekor, höjd 9-21 cm

Krackelyr, vissa skador

Keramik/Porslin

Monter 4

Gefle kryddburkar

Budhistorik (2 bud)

2650409
2649721

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.