Fernand Leger färglitografi

395716

FERNAND LEGER (1881-1955), efter: Figurkomposition, signerad och daterad i trycket F Leger -53, färglitografi, ca 41x51,5 cm

Fack 31

Fernand Leger färglitografi
Budhistorik (11 bud)
2651852
2651281
750
2649943
700
2649747
650
2647864
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.