Stig Fyring Hammarby IF Kanalplan, Stockholmiana

395711

HAMMARBY IF - STIG FYRING (född 1934 i Stockholm): Kanalplan, signerad och daterad Stig Fyring, den 6 augusti 1999, olja på duk, ca 200x300 cm

Fläckar, smärre tryckmärken

Rum 18

Budhistorik (2 bud)

2652865
2650313

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.