Stig Fyring blandteknik

395710

STIG FYRING (1934-2015), Karlaplan, signerad och daterad Stig Fyring, den 14 juli 1999, blandteknik på duk, ca 180x350 cm

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Rum 1

Stig Fyring blandteknik

Budhistorik (6 bud)
2653226
500
2652938
450
2653225
450
2652938
2653224

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.