Stig Fyring Odenplan Stockholmiana

395709

STIG FYRING (1934-2015), Odenplan, signerad och daterad Stig Fyring, den 9 juni 1999, blandteknik på duk, 180x265 cm

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Rum 18

Budhistorik (17 bud)
2651554
2648245
2651084
2648245
950
2651082
900

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.