Stig Fyring Hötorget Stockholmiana

395708

STIG FYRING (1934-2015), Hötorget med Fontänskulpturen Orfeusgruppen av Carl Milles framför Konserthuset , signerad och daterad Stig Fyring, den 3 augusti 1999, blandteknik på duk, 300x200 cm

Ändringar/tillägg
300x200 cm

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Rum 3

Budhistorik (1 bud)

2652287
2016-07-14 19:31:19

2016-07-14 kl 20:30
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.