Vägglystrar

395693

VÄGGLYSTRAR, 1 par, 1900-tal, stomme i mässing, behängda med olikslipade prismor, höjd ca 58 cm

Enstaka prismor saknas, enstaka prismor m skador, plymdel saknas

Diverse

Rum 20

Vägglystrar

Budhistorik (1 bud)

2651486
2016-07-14 06:10:45

2016-07-14 kl 14:00
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.