Soffbord 1960-tal

395690

SOFFBORD, möjligen Italien, 1960-tal, teak och bemålat trä, skiva i aluminium med tryckt abstrakt motiv, otydlig signatur, höjd 49, 65 x 31 cm

Ytligt slitage, ett ben något löst

Möbler, Design

Rum 2

Soffbord 1960-tal

Budhistorik (14 bud)
2650873
1 900
2650853
1 800
2650849
1 700
2650848
1 600
2650569

Slutpris SEK:
1 900
192 EUR, 228 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.