Soffbord 1960-tal

395690

SOFFBORD, möjligen Italien, 1960-tal, teak och bemålat trä, skiva i aluminium med tryckt abstrakt motiv, otydlig signatur, höjd 49, 65 x 31 cm

Ytligt slitage, ett ben något löst

Möbler, Design

Rum 2

Soffbord 1960-tal

Budhistorik (14 bud)
2650873
1 900
2650853
1 800
2650849
1 700
2650848
1 600
2650569

Slutpris SEK:
1 900
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer