Oscar Cleve oljemålning

395680

OSCAR CLEVE (1906-1991): Två vänninor - kafferep i trädgården, signerad och daterad Cleve 39, olja på pannå, ca 52x61,5 cm

Konst, Modernt måleri, Temaauktion, Sommar

Fack 42

Oscar Cleve oljemålning

Budhistorik (19 bud)
2650532
1 600
2650563
2650532
1 400
2650562
1 300
2650532

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 192 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.