Bordsfläkt

395673

BORDSFLÄKT, 1980-tal, med belysning, rosa plast, höjd 56 cm

Bruksslitage

Belysning, Bordslampor, Temaauktion, Sommar

Hylla 6

Bordsfläkt

Budhistorik (4 bud)

2647214
450
2647212
2643731
2642609

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 54 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.