Bordsfläkt

395673

BORDSFLÄKT, 1980-tal, med belysning, rosa plast, höjd 56 cm

Bruksslitage

Belysning, Bordslampor, Temaauktion, Sommar

Hylla 6

Bordsfläkt

Budhistorik (4 bud)

2647214
450
2647212
2643731
2642609

Slutpris SEK:
450
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer