Rökbord

395672

RÖKBORD, 1900-talets mitt, mässing och trä, höjd 52, diameter 60 cm

Visst slitage

Rum 13

Rökbord

Budhistorik (11 bud)
2650633
2650630
750
2650356
700
2650629
650
2650356
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 96 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.