Skåp Nordiska Kompaniet

395659

NORDISKA KOMPANIET, skåp, 1900-talets första hälft, fanérat i mahogny, beslag i mässing, bakomvarande inredning med lådor och hyllor, skyltmärkt R589.029-C5 4 51, höjd ca 178, 106x50 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Ytskador, delvis blekt

Rum 18

Skåp Nordiska Kompaniet

Budhistorik (7 bud)
2650973
2650953
2650952
2650136
500
2647457

Slutpris SEK:
121 EUR, 144 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.