Madeleine Pyk färglitografi

395657

MADELEINE PYK (född 1934): Slussen, signerad och numrerad 109/380, färglitografi, bladmått 75x52 cm

Oramad

Madeleine Pyk färglitografi
Budhistorik (15 bud)
2653034
950
2653030
900
2653029
850
2653004
2649798
750

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.