Yrjö Edelmann digital print

395656

YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Paket med tejp, signerad och numrerad, digital print, bladstorlek ca 61x44 cm

Rum 9

Yrjö Edelmann digital print
Budhistorik (12 bud)
2653487
850
2653392
2653446
2653392
650
2648824
600

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 102 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.