Yrjö Edelmann digital print

395656

YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Paket med tejp, signerad och numrerad, digital print, bladstorlek ca 61x44 cm

Rum 9

Yrjö Edelmann digital print
Budhistorik (12 bud)
2653487
850
2653392
2653446
2653392
650
2648824
600

Slutpris SEK:
850
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 130 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer