Madeleine Pyk färglitografi

395655

MADELEINE PYK (född 1934): Slussen, signerad och numrerad 133/380, färglitografi, bladmått 75x52 cm, oramad

Madeleine Pyk färglitografi

Budhistorik (13 bud)
2653119
850
2653100
2650639
750
2647450
700
2647362
650

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 96 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.