Fåtöljer 1 par

395653

FÅTÖLJER 1 par, jakaranda, 1900-talets mitt, klädd i svart galon, märkt Rødding denmark norgårds möbelfabrik, sitthöjd ca 43 cm; Cites-intyg medföljer

Slitage

Ändringar/tillägg
Cites-intyg medföljer

Rum 2

Fåtöljer 1 par

Budhistorik (36 bud)
2651167
2651169
2651167
3 800
2651165
3 600
2651163
3 400

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 305 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 21-23
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer