Angelica Wiik färglitografi

395646

ANGELICA WIIK (född 1960): Karusell, signerad Angelica Wiik, färglitografi med glitter, EA, ca 59x43 cm; oramad

Angelica Wiik färglitografi
Budhistorik (15 bud)
2651706
2651429
2650951
2651428
950
2650951
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 144 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.