Angelica Wiik färglitografi

395644

ANGELICA WIIK (född 1960): "Uteliv", signerad Angelica Wiik, färglitografi med glitter, EA, ca 59x40 cm, oramad

Angelica Wiik färglitografi
Budhistorik (12 bud)
2652295
2651416
950
2650169
900
2646631
850
2646631
750

Slutpris SEK:
101 EUR, 120 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.