Angelica Wiik färglitografi

395642

ANGELICA WIIK (född 1960): "Ögontröst", signerad Angelica Wiik, 178/290, färglitografi med glitter, ca 30x43,5 cm; oramad

Angelica Wiik färglitografi
Budhistorik (13 bud)
2652294
2642871
2651569
2642871
750
2651418
700

Slutpris SEK:
111 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.