Angelica Wiik färglitografi

395642

ANGELICA WIIK (född 1960): "Ögontröst", signerad Angelica Wiik, 178/290, färglitografi med glitter, ca 30x43,5 cm; oramad

Angelica Wiik färglitografi
Budhistorik (13 bud)
2652294
2642871
2651569
2642871
750
2651418
700

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 95 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 21-23
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer