Angelica Wiik färglitografi

395641

ANGELICA WIIK (född 1960): "Kajplats", signerad Angelica Wiik, färglitografi med glitter, 11/290, ca 43x30 cm, oramad

Angelica Wiik färglitografi
Budhistorik (11 bud)
2651135
2644687
2641546
2644686
2641546
950

Slutpris SEK:
117 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.