Angelica Wiik färglitografi

395640

ANGELICA WIIK (född 1960), "Månjazz", signerad Angelica Wiik, 12/290, färglitografi med glitter, ca 30x43,5 cm; oramad

Angelica Wiik färglitografi
Budhistorik (16 bud)
2650101
2641557
2650013
950
2641557
900
2650011
850

Slutpris SEK:
100 EUR, 116 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.