Angelica Wiik färglitografi

395639

ANGELICA WIIK (född 1960), "Mina drömmars stad", signerad Angelica Wiik, EA, färglitografi med glitter, ca 29x42,5 cm; oramad

Rum 9

Angelica Wiik färglitografi
Budhistorik (12 bud)
2649607
2650109
2649607
950
2649445
900
2649604
900

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 130 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer