Angelica Wiik färglitografi

395639

ANGELICA WIIK (född 1960), "Mina drömmars stad", signerad Angelica Wiik, EA, färglitografi med glitter, ca 29x42,5 cm; oramad

Rum 9

Angelica Wiik färglitografi
Budhistorik (12 bud)
2649607
2650109
2649607
950
2649445
900
2649604
900

Slutpris SEK:
101 EUR, 120 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.