Trädgårdssoffa gjutjärn

395634

TRÄDGÅRDSSOFFA, 1900-talets andra hälft, gavlar i bemålat gjutjärn med dekor av växtslingor, sits och rygg av grönmålade träribbor, längd ca 122, sitthöjd 36 cm

Ytskador, delvis korroderad, ostadig

Diverse, Trädgård, Temaauktion, Sommar

Rum 20

Trädgårdssoffa gjutjärn

Budhistorik (8 bud)
2650292
1 600
2649731
2650291
2649731
1 400
2649219
550

Slutpris SEK:
1 600
145 EUR, 168 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.