Trädgårdssoffa gjutjärn

395633

TRÄDGÅRDSSOFFA, 1900-talets andra hälft, gavlar i bemålat gjutjärn med dekor av växtslingor, sits och rygg av grönmålade träribbor, längd ca 122, sitthöjd 36 cm

Ytskador, delvis korroderad, ostadig

Diverse, Trädgårdsmöbler, Temaauktion, Sommar

Rum 20

Trädgårdssoffa gjutjärn

Budhistorik (12 bud)
2650333
2650332
2650331
850
2650230
2650228
750

Slutpris SEK:
111 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.