Trädgårdssoffa gjutjärn

395633

TRÄDGÅRDSSOFFA, 1900-talets andra hälft, gavlar i bemålat gjutjärn med dekor av växtslingor, sits och rygg av grönmålade träribbor, längd ca 122, sitthöjd 36 cm

Ytskador, delvis korroderad, ostadig

Diverse, Trädgårdsmöbler, Temaauktion, Sommar

Rum 20

Trädgårdssoffa gjutjärn

Budhistorik (12 bud)
2650333
2650332
2650331
850
2650230
2650228
750

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer