Skåp i barockstil

395632

SKÅP, barockstil, 1900-tal, i ek, skulperade luckor, höjd 135, 110x49, nycklar finns

slitage

Rum 18

Skåp i barockstil

Budhistorik (4 bud)

2648622
450
2648790
2648622
2642760

Slutpris SEK:
450
41 EUR, 47 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.