Skåp i barockstil

395632

SKÅP, barockstil, 1900-tal, i ek, skulperade luckor, höjd 135, 110x49, nycklar finns

slitage

Rum 18

Skåp i barockstil

Budhistorik (4 bud)

2648622
450
2648790
2648622
2642760

Slutpris SEK:
450
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer