Vitrinskåp

395631

VITRINSKÅP, 1900-talets andra hälft, vitpigmenterad furu, höjd ca 210, 160x44 cm, nyckel finns

Slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämnignen

Rum 18

Vitrinskåp

Budhistorik (1 bud)

2650274
2016-07-13 11:52:18

2016-07-13 kl 12:00
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.