Stolar böjträ

395625

STOLAR, 4 st, 1900-talets andra hälft, böjträ, betsade, stoppade sitsar, sitthöjd ca 48 cm

Bruksslitage, ytskador, klädsel med fläckar, en stol med mindre sprickor på vardera karm

Rum 4

Stolar böjträ

Budhistorik (27 bud)
2650398
4 600
2650397
4 400
2650395
4 200
2650394
2650393
3 800

Slutpris SEK:
4 600
464 EUR, 551 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.