Stolar böjträ

395620

STOLAR, 6 st, 1900-talets andra hälft, böjträ, betsade, stoppade sitsar, sitthöjd ca 48 cm

Bruksslitage, ytskador, klädsel med fläckar

Rum 21

Stolar böjträ

Budhistorik (12 bud)
2650771
4 200
2650765
2648240
3 800
2642273
3 600
2647345
3 400

Slutpris SEK:
4 200
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer