Sideboard

395616

SIDEBOARD, 1950-/60-tal, teak/teakfanér, 2 svartmålade skjutdörrar samt benställning, 5 vitmålade lådor i mitten, höjd 80, 160 x 42 cm.

Smärre slitage

Sideboard

Budhistorik (28 bud)
2650939
2650938
2 800
2650897
2 600
2644553
2 400
2650823
2 400

Slutpris SEK:
293 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.