Sideboard

395616

SIDEBOARD, 1950-/60-tal, teak/teakfanér, 2 svartmålade skjutdörrar samt benställning, 5 vitmålade lådor i mitten, höjd 80, 160 x 42 cm.

Smärre slitage

Sideboard

Budhistorik (28 bud)
2650939
2650938
2 800
2650897
2 600
2644553
2 400
2650823
2 400

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer