Kuddar däribland Barbro NIlsson

395615

KUDDAR, 3 st, varav 1 signerad BN Barbro Nilsson, en med tryckt dekor märkt AB MMF (AB Märta Måås-Fjetterström), ca 30x30 cm

skador slitage

Mattor/Textilier, Kuddar

Monter 18

Budhistorik (15 bud)
2644316
1 600
2647477
2644316
1 400
2647475
1 300
2644316

Slutpris SEK:
1 600
145 EUR, 168 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.