Kuddar däribland Barbro NIlsson

395615

KUDDAR, 3 st, varav 1 signerad BN Barbro Nilsson, en med tryckt dekor märkt AB MMF (AB Märta Måås-Fjetterström), ca 30x30 cm

skador slitage

Mattor/Textilier, Kuddar

Monter 18

Budhistorik (15 bud)
2644316
1 600
2647477
2644316
1 400
2647475
1 300
2644316

Slutpris SEK:
1 600
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer