Thomas Dellacroix samt Agnieszka Dellfina

395613

THOMAS DELLACROIX, AGNIESZKA DELLFINA (samtida): "Le Cafe des Lettres, signerad och daterad Dellfina o Dellacroix, Paris 2003, 1/15, färgoffset, ca 39x29 cm

Fack 16

Budhistorik (2 bud)

2649034
2646899

Slutpris SEK:
35 EUR, 42 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.