Thomas Dellacroix samt Agnieszka Dellfina

395613

THOMAS DELLACROIX, AGNIESZKA DELLFINA (samtida): "Le Cafe des Lettres, signerad och daterad Dellfina o Dellacroix, Paris 2003, 1/15, färgoffset, ca 39x29 cm

Fack 16

Budhistorik (2 bud)

2649034
2646899

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer