Leksaksdjur

395611

LEKSAKSDJUR, 1 par, 1900-talets mitt, förmodligen från åkattraktion på tivoli, bemålad koppar, H 29 resp 20 cm.

Bruksslitage

Leksaker

Monter 3

Leksaksdjur

Budhistorik (1 bud)

2647776
2016-07-11 15:37:19

2016-07-13 kl 10:42
Slutpris SEK:
30 EUR, 36 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.