Leksaksdjur

395611

LEKSAKSDJUR, 1 par, 1900-talets mitt, förmodligen från åkattraktion på tivoli, bemålad koppar, H 29 resp 20 cm.

Bruksslitage

Leksaker

Monter 3

Leksaksdjur

Budhistorik (1 bud)

2647776
2016-07-11 15:37:19

2016-07-13 kl 10:42
Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer