Dalahäst

395610

DALAHÄST, Nils Olsson, hemslöjd, 1900-talets slut bemålat trä, H ca 38, L 37 cm.

Smärre slitage.

Diverse, Samlarobjekt, Temaauktion, Sommar

Monter 3

Dalahäst

Budhistorik (12 bud)
2650261
850
2650258
2650254
750
2649849
700
2647742
650

Slutpris SEK:
850
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 130 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer