Corneille färglitografi

395608

CORNEILLE (Holland, 1922-2010), Faubourg, 1987, signerad Corneille '47-'87 29/200, färglitografi efter förlaga i olja 1947, 48x56 cm, oramad

Corneille färglitografi
Budhistorik (3 bud)

2642019
2650312
2642019

Slutpris SEK:
40 EUR, 48 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.