Erland Cullberg olja på duk

395607

ERLAND CULLBERG (1931-2012): Komposition med figurer, signerad E Cullberg, olja på duk, ca 67x58 cm

Krackeleringar, repa

Ändringar/tillägg
Krackeleringar, repa

Rum 14

Erland Cullberg olja på duk

Budhistorik (25 bud)
2650812
8 600
2651127
8 400
2650812
8 200
2651120
8 000
2650812
7 800

Slutpris SEK:
8 600
868 EUR, 1 030 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.