Carl Johan Forsberg akvarell

395602

CARL JOHAN FORSBERG, (1868-1938): Ryttarstaty i Malmö, signerad och daterad Carl Johan Forsberg Malmö, XXVI, akvarell på papper, ca 31,5x23 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 1

Carl Johan Forsberg akvarell
Budhistorik (1 bud)

2650121
2016-07-13 10:22:47

2016-07-13 kl 18:42
Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer