Carl Johan Forsberg akvarell

395602

CARL JOHAN FORSBERG, (1868-1938): Ryttarstaty i Malmö, signerad och daterad Carl Johan Forsberg Malmö, XXVI, akvarell på papper, ca 31,5x23 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 1

Carl Johan Forsberg akvarell
Budhistorik (1 bud)

2650121
2016-07-13 10:22:47

2016-07-13 kl 18:42
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.