Solfjädrar

395601

SOLFJÄDRAR, 7 st, 1900-talets början, bla Duvelleroy, A. Ahrweiler, Eventail Geslin,Paris; varierande mått

Skador

Diverse, Samlarobjekt, Fashion, Temaauktion, Temaauktion

Monter 8

Solfjädrar

Budhistorik (20 bud)
2650237
2650079
2 800
2648549
2 600
2648441
2 400
2648548
2 400

Slutpris SEK:
303 EUR, 359 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.