Solfjädrar

395601

SOLFJÄDRAR, 7 st, 1900-talets början, bla Duvelleroy, A. Ahrweiler, Eventail Geslin,Paris; varierande mått

Skador

Diverse, Samlarobjekt, Fashion, Temaauktion, Temaauktion

Monter 8

Solfjädrar

Budhistorik (20 bud)
2650237
2650079
2 800
2648549
2 600
2648441
2 400
2648548
2 400

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer