Erik Jerken oljemålning

395599

ERIK JERKEN (1898-1947): Stadsvy, signerad och daterad Jerken 1937, olja på duk, ca 61x50 cm

Fack 30

Erik Jerken oljemålning

Budhistorik (11 bud)
2650610
900
2650607
850
2649834
2650604
750
2649834
700

Slutpris SEK:
900
88 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.