Erik Jerken oljemålning

395599

ERIK JERKEN (1898-1947): Stadsvy, signerad och daterad Jerken 1937, olja på duk, ca 61x50 cm

Fack 30

Erik Jerken oljemålning

Budhistorik (11 bud)
2650610
900
2650607
850
2649834
2650604
750
2649834
700

Slutpris SEK:
900
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 235 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 21-23
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer