Gryta

395598

GRYTA, 1700-tal, på tre ben, höjd ca 21 cm

Lagning, slitage

Diverse, Hem, Metall, Temaauktion, Temaauktion

Rum 7

Gryta

Budhistorik (3 bud)

2650523
2650198
2644586

Slutpris SEK:
39 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.