Skåp gustaviansk stil

395591

SKÅP, sekelskifte 1900, gustaviansk stil, beslag och dekorlister i förgylld mässing, kanneleringar, inredning med flyttbara hyllplan, ovandel samt nederdel med låda, höjd ca 136, 68x47,5 cm, nyckel medföljer

Slitage, smärre fanérbortfall

Ändringar/tillägg
Nyckel medföljer och finns att avhämtas vid Utlämningen

Rum 16

Skåp gustaviansk stil

Budhistorik (16 bud)
2650162
2650161
2650156
1 900
2650159
1 800
2650156
1 700

Slutpris SEK:
215 EUR, 251 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.