Skåp gustaviansk stil

395591

SKÅP, sekelskifte 1900, gustaviansk stil, beslag och dekorlister i förgylld mässing, kanneleringar, inredning med flyttbara hyllplan, ovandel samt nederdel med låda, höjd ca 136, 68x47,5 cm, nyckel medföljer

Slitage, smärre fanérbortfall

Ändringar/tillägg
Nyckel medföljer och finns att avhämtas vid Utlämningen

Rum 16

Skåp gustaviansk stil

Budhistorik (16 bud)
2650162
2650161
2650156
1 900
2650159
1 800
2650156
1 700

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer